Pergoly se stahovací střechou

Sleva 20% na pergoly

Pokud máte u domu terasu, jistě jste zvažovali její zastínění. Pokud se chcete vyhnout klasické pergole s taškami nebo polykarbonátem, máme pro vás alternativu. Tou jsou pergoly se stahovací střechou, která dokáže zastínit ostré slunce i ochránit terasu před deštěm. Navíc pokud se chcete na terase opalovat, stačí stisknout tlačítko na ovladači a střechu zatáhnout.

Specializujeme se na hliníkové pergoly se stahovací střechou

Podívejte se, jak skvěle může zastřešení vypadat

3 důvody, proč zvolit stahovací střechu

  1. Pergola neubírá světlo v interiéru – pokud terasu nevyužíváte (například v zimě), můžete mít střechu staženou. Tím zastřešení neubírá žádné světlo v interiéru jako například pevné pergoly.
  2. Opalování bez stěhování – rádi se v létě sluníte a nechcete stále přesouvat lehátko a stolek s drinkem? Nemusíte. Stačí mít po ruce ovládání a střechu si stáhnout nebo zatáhnout kdykoliv chcete.
  3. Ohřejte se na terase – přijde den, kdy už je na terase poměrně chladno a rádi byste se přeci jen trošku zahřáli na slunci. S pohyblivou střechou nemusíte hned stěhovat stůl z terasy do zahrady, stačí stáhnout střechu.

Nebudete-li chtít zrovna sedět na terase, lze díky stažené látkové střeše umožnit dennímu světlu průnik do interiéru.

Hliníková pergola se staženou střechou pergola-z-hliniku-s-vytazenou-strechou
Pergola se staženou střechou Pergola s vytaženou střechou

Stále váháte jakou kovovou pergolu zvolit? Inspirujte se našimi realizacemi.

« 1 z 2 »

další realizace najdete zde

Další doplňky

Aby byl požitek z venkovního posezení co nejlepší, nabízí se možnost dokoupit různé doplňky. Jedná se například o venkovní screenové rolety, kde se opět fantazii meze nekladou. Dokážou odrážet teplo, chránit před větrem, sluncem či deštěm. Takže si klidně můžete dát kafe na čerstvém vzduchu, aniž by vás cokoliv obtěžovalo a stanového efektu se bát nemusíte. Pergoly lze také opatřit přídavným osvětlením. To uvítají zejména milovníci večerního čtení pod hvězdami nebo gurmáni, jež pravidelně grilují.

Kam dál? Podívejte se na hliníkové pergoly.