Poznejte výhody hliníkových pergol s posuvnou střechou

16.1.2024

Hliníkové pergoly se těší stále větší popularitě. Nejen, že jsou moderním a esteticky přitažlivým doplňkem každé zahrady či terasy, ale nabízí také mnoho praktických výhod. V tomto článku se zaměříme na hliníkové pergoly s posuvnou střechou, které přinášejí unikátní kombinaci funkčnosti a stylu.

hliníková pergola Eva s posuvnou střechou

5 důvodů, proč si vybrat hliníkovou pergolu

1. Bezúdržbový materiál

Hliník jako materiál pro výrobu pergol má tu výhodu, že je prakticky bezúdržbový. Ať už se jedná o motor posouvající střechu nebo o konstrukci pergoly, žádná z těchto částí nepotřebuje speciální péči. Stačí pergolu občas omýt hadicí nebo vysokotlakým čističem, a to je vše.

2. Stabilní a odolná konstrukce

Pergoly z hliníku jsou navrženy tak, aby byly lehké a zároveň extrémně odolné vůči různým povětrnostním podmínkám, jako je silný vítr. Hliníková konstrukce nezatěžuje stavbu, u které je pergola postavena, což je další plus.

3. Prodloužená záruka na 5 let

V případě jakýchkoliv problémů či poruch je zajištěna rychlá a efektivní oprava.

4. Přizpůsobivá konstrukce

Hliníkové pergoly lze přizpůsobit tak, aby ladily s vaším domem a zahradou. Ať už hledáte nenápadný design nebo výrazný prvek, v široké nabídce modelů si jistě vyberete ten pravý.

5. Výroba na míru

Každá terasa je jedinečná, a proto by k ní měla patřit i pergola šitá na míru. Pergoly se vyrábějí podle specifických požadavků a přání zákazníka, aby dokonale zapadly do exteriéru.

pergla se stahovací střechou

Stahovací střecha a její přednosti

Jedním z klíčových prvků hliníkových pergol s posuvnou střechou je samotná střecha. Vyrábí se z třívrstvého PVC, kde každá vrstva plní specifickou funkci. Spodní vrstva je designová, střední vrstva chrání před slunečními paprsky a horní vrstva zajišťuje snadné odtékání vody. Tato kombinace materiálů zajišťuje vynikající termoizolační vlastnosti, což pomáhá udržet pod pergolou příjemné klima.

Díky ohebnosti střešní plachty a integrovanému motoru je manipulace se střechou velmi jednoduchá. Střechu lze stahovat a roztahovat pouhým stisknutím tlačítka, což přidává na pohodlí a funkcionalitě celého systému.

Hliníkové pergoly s posuvnou střechou nabízí kombinaci stylu, praktičnosti a dlouhodobé odolnosti. Ať už hledáte řešení pro ochranu před sluncem, deštěm, nebo prostě jen chcete přidat na estetice vaší zahrady či terasy, zahradní pergola je skvělou volbou.

 

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Do dvou pracovních dnů vám zašleme orientační cenovou nabídku.

Jméno a příjmení (vyžadováno)
Email (vyžadováno)
Telefon (vyžadováno)
Obec (vyžadováno)
Zpráva
Zde můžete vložit fotografii/náčrtek (max. 10MB, png, jpg, pdf)