Pergoly se sloupy

Klasická konstrukce, která splňuje všechna očekávání. Hliníkové pergoly se sloupy jsou funkčním a krásným řešením pro každý soukromý i komerční objekt. Budou se krásně vyjímat na terasách i na zahradách.

Máte-li obavy z méně estetického vzhledu hliníkové konstrukce, pak je snad rozptýlíme širokou nabídkou barev, jimiž ji lze lakovat. Výhodu těchto pergol také je, že je lze doplnit o další příslušenství, jako jsou např. boční rolety.

Pergola Eva

Sleva 20% do konce června
Nejprodávanější pergola se sklonem, subtilní konstrukce, kotvení do domu, maximální rozměr 13x5m.

Pergola Flat

Sleva 20% do konce června
Pergola s rovnou střechou, mohutnější konstrukce, kotvení do domu/samostojná, maximální rozměr 13x8m, dva sloupy až do šířky 8m.

Pergola Novo

Sleva 20% do konce června
Pergola se sklonem, mohutnější konstrukce, kotvení do domu/samostojná, maximální rozměr 13x7m, dva sloupy až do šířky 8m.

Pergola Smooth

Sleva 20% do konce června
Pergola se sklonem, velmi mohutná konstrukce, kotvení do domu/samostojná, maximální rozměr 13x10m, dva sloupy až do šířky 8m.

Pergola Radian

Hliníková pergola Suntech Radian
Sleva 20% do konce června
Nejprodávanější pergola se sklonem, zaoblená horní krokev, subtilní konstrukce, kotvení do domu, maximální rozměr 13x7m.

Pergola Quattro

Pergola se stahovací střechou z odolného PVC. hliníková pergola se stahovací střechou samostojné provedení, provedení ke zdi domu nebo do…