Hliníkové zastřešení terasy

Terasa představuje prostor mezi domem a zahradou, na kterém od jara do podzimu můžete strávit příjemné chvíle. Abyste z terasy nemuseli utíkat před rozmary počasí, doporučujeme její zastřešení. My vám nabízíme zastřešení terasy na míru, a navíc 5letou záruku na jakoukoliv variantu zastřešení.

Jaké zastřešení terasy vybrat?

 

Pergola

Zastřešení terasy pergolou
slunce Ochrání terasu proti dešti Ochrání terasu proti větru Neslouží jako ochrana proti sněhu
Pergola je určena jako ochrana před sluncem, deštěm i větrem. Skládá se z pevné konstrukce a stahovací střechy. Její předností je dlouhá životnost, vysoká odolnost a možnost i bočního zastínění. Pomocí pergoly si můžete vytvořit téměř další obývák na terase.

 

Markýza

Zastřešení terasy pomocí markýzy
Markýza zastřeší terasu a ochrání proti slunci Neslouží jako ochrana proti dešti Neslouží jako ochrana proti větru Neslouží jako ochrana proti sněhu
Markýza je určena jako ochrana před ostrým sluncem, není primárně určena jako ochrana před deštěm. Její předností je velmi nenápadná konstrukce upevněná přímo na stěnu.

Zastřešení terasy vám prodlouží léto

Pokud máte terasu, jistě to znáte. Celou zimu se těšíte na jaro a léto až vyleze slunce a budete moct opustit sedačku v obýváku a posedět si v pohodlí na terase. Najednou je léto a pro změnu čekáte na den, kdy nebude slunce tak ostré, vítr tak prudký nebo déšť tak mokrý. To se ale dá vyřešit, stačí vhodné zastřešení terasy a můžete si počasí na terase řídit přímo vy!

Jak vybrat to správné na moderní terasu?

Na začátku si musíte určit, k čemu a kdy chcete terasu zastřešit. Jde Vám hlavně o to, abyste si mohli v sobotu v poledne vychutnat oběd aniž by Vám slunce znovu peklo maso na stole nebo si chcete posedět i při dešti nebo větru?

Proti dešti jedině pergolu

Pergola na terase může být složena z pevné konstrukce a pevného zastínění jako jsou například tašky nebo sklo. My se specializujeme na posuvné zastínění třívrstvým PVC. Jaké má výhody? Především si můžete pergolu kdykoliv otevřít a pokud jí nepoužíváte, nebude Vám ubírat světlo v interiéru. Jsou vždy 100% nepromokavé.

Ostré slunce zkrotí i markýza

Někdy není potřeba chránit terasu a posezení před deštěm, ale stačí jen odklonit sluneční paprsky. Pro takové situace postačí klasická markýza.

Proč si vybrat pohyblivé zastřešení?

  • Chcete se na terase opalovat? Stačí zastínění stáhnout, nemusíte stěhovat zahradní nábytek.
  • Pokud zastínění nepoužíváte, neubírá světlo v interiéru.

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Do dvou pracovních dnů vám zašleme orientační cenovou nabídku.

Jméno a příjmení (vyžadováno)
Email (vyžadováno)
Telefon (vyžadováno)
Obec (vyžadováno)
Zpráva
Zde můžete vložit fotografii/náčrtek (max. 10MB, png, jpg, pdf)