Novinky pro rok 2016

4.3.2016

Sezóna 2016 se k nám blíží stejně rychle jako platba za nájem a tak se k nám dostaly první novinky pro letošní rok od výrobce markýz Bohemiaflex. Pojďme si je představit.

Markýza Sirius

První novinkou je markýza Sirius, která se vyznačuje jednoduchým tvarem a montáží na nosný profil. Díky tomu umožňuje opravdu široké možnosti montáže. Markýza je vhodná na terasy u domu, ale také například nad výlohy. Lze ji jednoduše doplnit o různé reklamní texty nebo loga. Více informací o markýze najdete zde.

Markýza Bohemiaflex Sirius
Markýza Bohemiaflex Sirius

Kazetová markýza Aresbox

Dalším kouskem je tentokrát markýza Aresbox. Cílem bylo vytvořit kazetovou markýzu za příznivou cenu. Kazeta prodlouží životnost kontrukce i látky. Stejně jako u každé markýzy si můžete i u Aresboxu vybrat ze 70 látek a můžete ji tak jednoduše přizpůsobit vašemu domu. Markýzu lze naklápět od 5° do 70°. Více informací najdete zde.

Markýza Aresbox vhodná i na balkóny
Markýza Aresbox vhodná i na balkóny

Boční markýza Screeny Box

Přejděme od klasických markýz ke svislým. Ty se používají k zastínění oken nebo jako doplněk k pergole. Boční markýza Screeny Box je doplněna o kazetu, díky čemuž je dokonale chráněna. Látku můžete zvolit buď klasickou markýzovou nebo z technické tkaniny. Spodní profil je vedený vodícími lanky nebo tyčemi. Technická látka má tu výhodu, že je skrz ní vidět ven, ale odrazí více než 80% tepla ze slunečních paprsků. Více o boční markýze Screeny Box.

bocni-markyza-bohemiaflex-screeny-box
Boční markýza Screeny Box

Podívejte se na všechny produkty Bohemiaflex.

 

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Do dvou pracovních dnů vám zašleme orientační cenovou nabídku.

Jméno a příjmení (vyžadováno)
Email (vyžadováno)
Telefon (vyžadováno)
Obec (vyžadováno)
Zpráva
Zde můžete vložit fotografii/náčrtek (max. 10MB, png, jpg, pdf)