Zastřešení bazénů trochu jinak

21.4.2017

Pokud máte bazén, jistě jste uvažovali o jeho zastřešení. Nejčastěji se používá posuvná střecha z polykarbonátu, ale ne vždy je toto řešení optimální. Zastřešení sice ochrání bazén před nečistotami, ale chcete se v takto zastřešeném bazénu koupat? Opravdu chcete mít metr nad hlavou polykarbonát? Máme pro vás jiné řešení.

Pergola s posuvnou střechou

Pergola se skládá z pevné konstrukce a jako zastřešení využívá třívrsvé PVC. Pouhým stisknutím tlačítka na ovladači můžete toto zastřešení stáhnout a užívat si tak sluníčka plnými doušky. Stejně snadno celou střechu i zatáhnete. Pevnou konstrukci navíc můžete doplnit o boční rolety, takže si celý prostor u bazénu můžete zavřít. Takovýto systém ochrání vás i váš bazén před deštěm i ostrým sluncem. Prodloužíte si tak koupací sezónu o několik týdnů.

Luna

Pergola Luna je stínící systém, který má hned několik variant použití. Je vhodný jako zastřešení teras, zastínění restauračních zahrádek nebo právě zastřešení bazénů. 

Celá konstrukce je vyrobena na míru z odolného hliníku a nepotřebuje žádnou údržbu. Pro dosažení co nejdelší životnosti pergoly jsou všechny šrouby a čepy vyrobeny z nerezové oceli. Maximální šířka pergoly je 13 metrů s výsuvem 10 metrů. Zastřešení zvládne vítr až do rychlosti 117 km/h.

Pergola Suntech Luna
No nevypadá skvěle?

Více informací o pergole Luna.

 

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Do dvou pracovních dnů vám zašleme orientační cenovou nabídku.

Jméno a příjmení (vyžadováno)
Email (vyžadováno)
Telefon (vyžadováno)
Obec (vyžadováno)
Zpráva
Zde můžete vložit fotografii/náčrtek (max. 10MB, png, jpg, pdf)