Jak na zastínění pro restaurace?

24.8.2016

Každá restaurace, který má zahrádku získává konkurenční výhodu. Přeci jen posezení venku v letních měsících je příjemnější než sedět uvnitř. Jak tedy prodloužit venkovní posezení zákazníků na zahrádce? Pomůže Vám vhodně venkovní zastínění, které prodlužuje sezónu. Jak na to?

Stačí vybrat vhodné zastínění.

Klasická markýza Riviera

Nejoblíbenějším zastíněním zahrádky je klasická markýza. Její největší předností je možnost zastínit i velké plochy s minimální konstrukcí. Markýzu Riviera lze vyrobit až do šířky 12 metrů s výsunem 4 metry. Využít můžete i možnosti potisku, jako je například název, logo nebo motto restaurace či hospůdky. Více informací o markýze Riviera.

Markýza Riviera v celé své kráse
Markýza Riviera v celé své kráse.

Veranda Box

V některých případech – vlastně v případě restaurací ve většině – je potřeba využít i podpůrnou konstrukci. Ta celý systém zastínění zpevní a lze dosáhnout i větších rozměrů. Příkladem může být systém Veranda Box, což je markýza doplněná o konstrukci. Jednu takovou jsme namontovali například v Praze na Mánesu. Více informací o zastínění Veranda Box.

veranda-box-manes

Pevná pergola s posuvnou střechou

A teď jedna specialitka pro fajnšmekry. Jedná se o pevnou pergolu doplněnou o posuvnou střechu. Její hlavní výhodou je dokonalá odolnost vůči dešti a větru, celková stabilita a krásný vzhled. Více informací o pergole Suntech Eva.

Hliníková pergola Suntech Eva v pizzerii
Hliníková pergola Suntech Eva v pizzerii

Jak začít?

Je nutné doplnit, že tento seznam určitě není úplný. Variant zastínění restauračních zahrádek a teras jsou desítky. Jestliže uvažujete o zastínění, tak nám zašlete nezávaznou poptávku. Rádi Vám pomůžeme vybrat to nejvhodnější a přesně na míru.

 

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Do dvou pracovních dnů vám zašleme orientační cenovou nabídku.

Jméno a příjmení (vyžadováno)
Email (vyžadováno)
Telefon (vyžadováno)
Obec (vyžadováno)
Zpráva
Zde můžete vložit fotografii/náčrtek (max. 10MB, png, jpg, pdf)