Jaké je posuvné zastřešení pergoly

5.9.2023

Flat je hliníková pergola s rovnou a posuvnou střechou. Je určená k montáži ke zdi stavby. Je vhodná zejména k domům s nízkou montážní výškou nebo k domům bez sedlové střechy. Tato pergola chrání před ostrým sluncem a deštěm – vodu díky integrovanému odtokovému systému nechává odtékat boční částí.

Pod plachtou je nejlepší stín

U pergoly Flat je zastřešení řešeno stahovací plachtou. Ta je vyrobena z třívrstvého PVC nebo z průhledného PVC. Všechny tři vrstvy mají svoji důležitou funkci: spodní je designová, prostřední (černá) zodpovídá za ochranu před sluncem a vrchní vrstva, která je hladká, se postará o plynulé stékání vody. Dohromady všechny tři vrstvy garantují minimální prostupnost tepla, což je účinné pro ochranu před deštěm a vstřícné pro klimatické podmínky pod plachtou. Pergola Flat je stylovým řešením stínění, které je funkční i v náročných povětrnostních podmínkách, jako jsou silný déšť, kroupy a prudké slunce. Systém nabízí odolnost proti větru, a to až do třídy Beaufort 11 (117 km/h). Dálkové ovládaní pohání na zakázku vyrobený motor s přímým pohonem, který zajišťuje hladký a rychlý provoz při 26 ot./min. Svítivost vysoce výkonného systému osvětlení Led-Tec je možné dálkovým ovladačem upravovat dle nálady.

Nevíte, jestli se hodí pergola i na vaši terasu?

Inspiraci určitě najdete v galerii našich realizací. Hledejte podobný dům jako je ten váš a nechte pracovat fantazii. Už se vidíte pod pergolou v houpacím křeslem a s oblíbeným drinkem v ruce? Co se týče barevného provedení, vybírat můžete barvu posuvného zastřešení i barvu konstrukce. Povrch celé konstrukce je chráněn termosetovým práškovým lakem v 18 odstínech a třech typech povrchů dle vzorníku. Na zakázku lze lakovat ve všech 210 odstínech dle vzorníku RAL. Všechny šrouby, šroubky a kolíky jsou z vysoce kvalitní nerezové oceli, což zajišťuje prodlouženou životnost systému.

Údržba pergoly

Pergola Flat nevyžaduje žádnou údržbu. Instaluje se pouze s doporučením, že je potřeba ji omýt vodou – a to včetně pojezdové plachty. Protipožární a stoprocentně vodotěsná membrána poskytuje maximální stabilitu a odolnost vůči teplotě, vlhkosti a nečistotám. Nesmršťuje se, ani nesráží. Když se látka nepoužívá, je chráněna praktickým krytem. Všechny pergoly jsou vyráběné na míru, se zárukou pěti let. Pergoly Flat jsou k dispozici v jakékoli velikosti, v případě potřeby je totiž díky patentovanému systému možné vodotěsně propojit i více modulů dohromady.

 

 

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Do dvou pracovních dnů vám zašleme orientační cenovou nabídku.

Jméno a příjmení (vyžadováno)
Email (vyžadováno)
Telefon (vyžadováno)
Obec (vyžadováno)
Zpráva
Zde můžete vložit fotografii/náčrtek (max. 10MB, png, jpg, pdf)