Historie webových stránek atypy.cz

10.2.2016

Jak zpívá Karel Gott: “Čas letí jako bláznivý.” Lehký úsměv vyvolá naše vzpomínka na první lásku, na první auto, na první mobilní telefon i na první webové stránky. Vraťte se s námi v čase a podívejme se spolu na historii našich webových stránek.

Rok 2002

Zatímco v rádiích vyhrávaly hity jako “Čo bolí to prebolí” od Mira Žbirky nebo “Slepic pírka” od MIG21, my jsme spustili první webové stránky. Web jsme tehdy vlastně ani nepotřebovali, ale bylo nám jasné, že v budoucnosti se bez něj neobejdeme.  Na web se můžete podívat zde.

web-atypy-2002

 

Rok 2004

Rok 2004 byl rokem modré barvy. Mark Zuckerberg založil Facebook (v té době ještě nikdo nevěděl, co to vlastně je) a my jsme pustili nový modrý design stránek. Ten s námi zatím vydržel úplně nejdéle – 8 let. Pořád jsme ještě stránky pro získání nových klientů nepotřebovali. Na web se můžete podívat zde.

web-atypy-2004

 

Rok 2012

Rok 2012 máme jistě ještě v živé paměti. V seriálu Simpsonovi byl odvysílaný 500. díl a proběhlo 100. výročí od potopení Titanicu. Tehdy již bylo zcela zřejmé, že ten, kdo nemá pořádnou prezentaci na internetu, jako by nebyl. My jsme spustili dlouho očekávaný redesign webu, opustili jsme modrou barvu i červené logo. Na web se můžete podívat zde.

web-atypy-2013

Rok 2015

Když i velký Apple vyhlásil, že spouští nový design který nabídne spojení s eshopem, i my jsme se rozhodli design pozměnit. Proto jsme na konci roku 2015 pustili nejnovější design, který můžete vidět i dnes.

web-atypy-2015

 

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Do dvou pracovních dnů vám zašleme orientační cenovou nabídku.

Jméno a příjmení (vyžadováno)
Email (vyžadováno)
Telefon (vyžadováno)
Obec (vyžadováno)
Zpráva
Zde můžete vložit fotografii/náčrtek (max. 10MB, png, jpg, pdf)