Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie představují velmi účinnou stínící techniku, která zároveň tvoří designový prvek domu. Exteriérové zastínění umožňuje jednoduchou regulaci přirozeného osvětlení, čímž vytváří optimální světelné prostředí interiéru. Moderní doplňky, jako sluneční či větrné čidlo, dělají z venkovních žaluzií inteligentní technické zastínění.

Venkovní žaluzie
Venkovní žaluzie jsou nejen designovým doplňkem domu

Rádi pro vás zajistíme optimální řešení venkovních žaluzií, pro nejrůznější typy a tvary oken. Zvolit můžete mezi manuálním a elektrickým ovládáním žaluzií, které lze připojit na centrální systém objektu. Barvu vašich žaluzií díky širokému vzorníku sladíme s barvou okenního rámu a parapetu.

Proč zvolit venkovní žaluzie?

  • jednoduchá regulace přirozeného osvětlení
  • životnost minimálně 25 let
  • žaluzie jsou vhodné do rodinných domů i administrativních budov
  • možnost vybavení slunečním a větrným čidlem
  • manuální či elektrické ovládání
  • snadná montáž, která nevyžaduje rozsáhlý stavební zásah
  • jakákoliv barva krycích plechů a vodících lišt dle RAL
  • 26 základních barev lamel

Venkovní předokenní žaluzie v sobě snoubí kvality, získané během 50 letého vývojes designovými prvky, které se stanou ozdobou vašeho exteriéru.

Venkovní žaluzie vám nabízíme v těchto variantách

standard

venkovní-zaluzie-standard

systémové okenní

venkovni-zaluzie-systemove

fasádní

venkovní-zaluzie-fasadni

Konstrukce venkovních žaluzií

Pro zajištění větší stability jsou hliníkové lamely vedeny v bočních lištách nebo lankem. V případě, že je k tomu objekt přizpůsoben, se venkovní žaluzie montují přímo do překladu. V ostatních případech je ovládací mechanismus uložen v hliníkovém boxu, do kterého se zároveň zasouvají vytažené lamely.

Na venkovní žaluzie poskytujeme záruku 5 let. Podobně, jako venkovní rolety, jsou venkovní žaluzie téměř bezúdržbové. V případě potřeby je stačí omýt čistou vodou.

Typy lamel podle tvaru

Z63, Z92

venkovni-zaluzie-z

S63, S92

venkovni-zaluzie-s

C50, C60, C80, C100

venkovni-zaluzie-c

Ovládejte své žaluzie stisknutím tlačítka

Ovládání venkovních žaluzií je možné dvěma způsoby. Zvolit můžete mezi manuálním ovládáním se šňůrkou či klikou s převodovkou, nebo elektrickým dálkovým ovládáním. Toto komfortní dálkové ovládání lze napojit na centrální systém domu.

Vzorník barevných odstínů pro lamely