Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou důležitou součástí každého okna. Jejich použitím výrazně zvyšujete svůj komfort bydlení. Nejenže vás nebude obtěžovat hmyz, ale pokud síťovinu nahradíme screenovou tkaninou průhlednou směrem ven, vytvoří síť také sluneční a tepelnou ochranu. Vyrábíme také sítě proti hmyzu do dveří.

Sítě proti hmyzu do dveří
Sítě proti hmyzu do dveří

Sítě proti hmyzu s konstrukcí z hliníku vám vydrží až 20 let

ISO sítě proti hmyzu montujeme především do plastových oken bez okapnic. Atypické tvary oken pro nás nepředstavují problém. Všechny sítě vyrábíme na míru. Nosný profil je tvořen extrudovaným hliníkem /vyjímečně válcovaným hliníkovým plechem), síťovinu potom převážně tvoří skelné vlákno potažené plastem. Díky tomuto preciznímu zpracování můžete sítě proti hmyzu do oken využívat v zimě i v létě.

Nabízíme vám vysoký komfort – elektrické ovládání sítí proti hmyzu

Velmi žádané jsou také sítě proti hmyzu do dveří. Neobtěžujte se neustálým otevíráním sítě pokaždé, když chcete vyjít na terasu. Vyrobíme pro vás sítě proti hmyzu na elektrické dálkové ovládání!

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=xhziVv9lTRs[/embedyt]

Sítě proti hmyzu vyrobíme i na místa, kde byste je nečekali

Důkazem, jak je výroba sítí proti hmyzu do atypických oken a dveří variabilní, jsou například sítě se speciálními průlezy pro vaše domácí mazlíčky. Rádi se přizpůsobíme vašim požadavkům. Doporučujeme vám také montáž rolet nebo venkovních žaluzií, díky které dosáhnete vysokého komfortu bydlení.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=8ay2vR19TJY[/embedyt]

Sítě je možné vyrobit téměř v jakémkoliv tvaru

Fotogalerie sítě proti hmyzu