Naši dodavatelé – 2.díl BOHEMIAFLEX

18.4.2016

V minulém článku jsme vám představili výrobce pergol z naší nabídky, společnost Suntech. Článek si můžete přečíst zde. Dnes se podíváme na výrobce markýz z naší nabídky, kterým je česká společnost Bohemiaflex CS. Firma patří mezi stálice na českém trhu s dlouhou tradicí, která sahá až do roku 1920.

Pokud si rádi zajdete na zahrádku do své oblíbené restaurace a nad hlavou máte markýzu od pivovaru, je pravděpodobné, že ji vyrobil právě Bohemiaflex.

Proč jsme zvolili Bohemiaflex CS?

boheiaflex logoPoprvé jsme se se společností BF setkali v roce 1993, kdy jsme začali s montážemi žaluzií. Jakmile Bohemiaflex zařadil do svého sortimentu i markýzy, nemohli jsme odolat a přidali jsme je i mezi naše produkty. Vyzkoušeli jsme snad všechny firmy, které se výrobou markýz zabývají, ale jen u Bohemiaflexu jsme se setkali se vstřícným, rychlým a férovým jednáním spojeným s dokonalými produkty. Navíc společnost nabízí kompletní portfólio markýz, takže není problém vybrat markýzu na terasu, balkón nebo i boční markýzy.

Výhody markýz Bohemiaflex

  • výroba na míru
  • výběr z více než 70 látek
  • nadstandardní záruka 5 let

Firma Bohemiaflex CS v číslech

  • rodinná firma s tradicí sahající až do roku 1920
  • více než 20 000 vyrobených a namontovaných markýz
  • nadstandardní záruka 5 let na všechny produkty

Vybíráme ze sortimentu

ZEN

Bohemiaflex ZEN je terasová markýza, která má pevnou konstrukci. Umožňuje tak výrobu velikých rozměrů a to až 6×6 metrů. Výhodou je, že zastínění lze namontovat i na stávající konstrukci, takže pokud již máte pergolu na terase a potřebujete ji zastínit, ZEN pro vás bude jednou z voleb. Markýza slouží primárně jako ochrana proti slunci. Více informací zde.

Terasová markýza ZEN
Terasová markýza ZEN

Aurora

Markýza Aurora patří díky své příznivé ceně mezi naše nejoblíbenější produkty. Jedná se o kazetovou markýzu, kdy je látka při stažení ukryta v boxu. Je tak zajištěna dlouhá životnost. Předností markýzy je možnost naklápění od 5 do 70 stupňů. Proto je tento typ vhodný i jako zastínění balkónů. Více informací zde.

Markýza Bohemiaflex Aurora
Markýza Bohemiaflex Aurora

Fetuna

Další kazetová markýza, tentokrát Bohemiaflex Fetuna. Tentokrát vhodná především pro terasy u rodinných domů nebo restauračních zahrádek a to hlavně díky svým maximálním rozměrům. Futunu lze totiž vyrobit s maximální šířkou 9 metrů a s výsunem 4 metry. Více informací zde.

Markýza Fetuna Praha
Markýza Fetuna Praha

Závěrem

S firmou Bohemiaflex spolupracujeme již přes 20 let a spolupráce si vážíme. Probíhá naprosto bez problémů ať už na lidské nebo produktové rovině. Podívejte se na markýzy Bohemiaflex.