Naši dodavatelé – 2.díl BOHEMIAFLEX

18.4.2016

V minulém článku jsme vám představili výrobce pergol z naší nabídky, společnost Suntech. Článek si můžete přečíst zde. Dnes se podíváme na výrobce markýz z naší nabídky, kterým je česká společnost Bohemiaflex CS. Firma patří mezi stálice na českém trhu s dlouhou tradicí, která sahá až do roku 1920.

Pokud si rádi zajdete na zahrádku do své oblíbené restaurace a nad hlavou máte markýzu od pivovaru, je pravděpodobné, že ji vyrobil právě Bohemiaflex.

Proč jsme zvolili Bohemiaflex CS?

boheiaflex logoPoprvé jsme se se společností BF setkali v roce 1993, kdy jsme začali s montážemi žaluzií. Jakmile Bohemiaflex zařadil do svého sortimentu i markýzy, nemohli jsme odolat a přidali jsme je i mezi naše produkty. Vyzkoušeli jsme snad všechny firmy, které se výrobou markýz zabývají, ale jen u Bohemiaflexu jsme se setkali se vstřícným, rychlým a férovým jednáním spojeným s dokonalými produkty. Navíc společnost nabízí kompletní portfólio markýz, takže není problém vybrat markýzu na terasu, balkón nebo i boční markýzy.

Výhody markýz Bohemiaflex

  • výroba na míru
  • výběr z více než 70 látek
  • nadstandardní záruka 5 let

Firma Bohemiaflex CS v číslech

  • rodinná firma s tradicí sahající až do roku 1920
  • více než 20 000 vyrobených a namontovaných markýz
  • nadstandardní záruka 5 let na všechny produkty

Vybíráme ze sortimentu

ZEN

Bohemiaflex ZEN je terasová markýza, která má pevnou konstrukci. Umožňuje tak výrobu velikých rozměrů a to až 6×6 metrů. Výhodou je, že zastínění lze namontovat i na stávající konstrukci, takže pokud již máte pergolu na terase a potřebujete ji zastínit, ZEN pro vás bude jednou z voleb. Markýza slouží primárně jako ochrana proti slunci. Více informací zde.

Terasová markýza ZEN
Terasová markýza ZEN

Aurora

Markýza Aurora patří díky své příznivé ceně mezi naše nejoblíbenější produkty. Jedná se o kazetovou markýzu, kdy je látka při stažení ukryta v boxu. Je tak zajištěna dlouhá životnost. Předností markýzy je možnost naklápění od 5 do 70 stupňů. Proto je tento typ vhodný i jako zastínění balkónů. Více informací zde.

Markýza Bohemiaflex Aurora
Markýza Bohemiaflex Aurora

Fetuna

Další kazetová markýza, tentokrát Bohemiaflex Fetuna. Tentokrát vhodná především pro terasy u rodinných domů nebo restauračních zahrádek a to hlavně díky svým maximálním rozměrům. Futunu lze totiž vyrobit s maximální šířkou 9 metrů a s výsunem 4 metry. Více informací zde.

Markýza Fetuna Praha
Markýza Fetuna Praha

Závěrem

S firmou Bohemiaflex spolupracujeme již přes 20 let a spolupráce si vážíme. Probíhá naprosto bez problémů ať už na lidské nebo produktové rovině. Podívejte se na markýzy Bohemiaflex.

 

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Do dvou pracovních dnů vám zašleme orientační cenovou nabídku.

Jméno a příjmení (vyžadováno)
Email (vyžadováno)
Telefon (vyžadováno)
Obec (vyžadováno)
Zpráva
Zde můžete vložit fotografii/náčrtek (max. 10MB, png, jpg, pdf)